تاکید بر زیباسازی چهره اهواز 1403

0
4
تاکید بر زیباسازی چهره اهواز 1403

تاکید بر زیباسازی چهره اهواز 1403

 

تاکید بر زیباسازی چهره اهواز 1403 / استاندار خوزستان بر لزوم تکمیل پروژه‌های شهری و زیباتر کردن چهره شهر اهواز تاکید کرد.

علی‌اکبر حسینی‌محراب در آیین بهره‌بردری از ۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شهرداری اهواز که انجام شد، اظهار کرد: از همه کسانی که در این زمینه زحمت کشیدند و موجب خوشحالی مردم شدند، تشکر می‌کنم. شهید رئیسی مسیر جدیدی به ما نشان داد و می‌شود با کار برای مردم، به نقطه‌ای رسید که این گونه خدا بپذیرد و بالاترین مقام یعنی شهادت را نصیب کند.

وی افزود: خدماتی که به مردم ارائه می‌شود خیلی زود موجب رضایت دل مردم به ویژه اهوازی‌ها می‌شود. باید هر چه می‌توانیم تلاش کنیم اهواز را زیباتر کنیم و مردم بتوانند از این مواهب به نحو احسن استفاده کنند.

استاندار خوزستان گفت: خوشبختانه آخرین محور پروژه شهید کجباف تکمیل شد و امیدواریم روزبه‌روز تکمیل و افتتاح کارها بیشتر شود. چندین کار دیگر باقی مانده است که باید پیگیری شوند تا چهره شهر زیباتر شود و رضایت‌مندی مردم نسبت به مسئولان و دولت را بیشتر کنیم.

۹۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های عمرانی و ترافیکی شهرداری اهواز عصر امروز با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولان به بهره‌برداری رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید