بازهم کامبک با طعم صعود برای رئال مادرید

0
4
بازهم کامبک با طعم صعود برای رئال مادرید

رئال‌مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل بایرن‌مونیخ در دقایق پایانی باخت را تبدیل به برد کرد و راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شد.

خوزستان یار: ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید میزبان دومین دیدار از دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود، نبردی بین رئال‌مادرید و بایرن‌مونیخ که کهکشانی‌ها ۲-۱ بردند و راهی فینال شدند.

در نیمه نخست بهترین فرصت را وینیسیوس خلق کرد که ضربه‌اش به تیر دروازه بایرن خورد و در مرحله دوم هم مانوئل نویر آن را مهار کرد. بایرن هم فرصت‌های خوبی داشت که اولی ضربه سرژ گنبری بود که در فرصت تقریباً تک‌به‌تک بیرون رفت و دومی شوت هری کین که توسط آندری لونین مهار شد. در نهایت این نیمه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم در دقیقه ۶۸ آلفونسو دیویس با پای راست شوتی تماشایی زد و همه را غافلگیر کرد، چرا که این شوت دروازه میزبان را فرو ریخت.

دقیقه ۷۱ رئال به گل تساوی رسید، اما خطای ناچو روی یاشوا کیمیش با استفاده از VAR اعلام شد. دقیقه ۷۶ هری کین می‌توانست خیال بایرنی‌ها را راحت کند، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد. دقیقه ۸۸ مانوئل نویر که شب خوبی داشت اشتباه بدی مرتکب شد و شوت وینیسوس را ناقص مهار کرد تا خوسلو در برگشت گل تساوی را بزند. در دقیقه ۹۰ باز هم وینسیوس ساخت و خوسلو نواخت که این گل آفساید اعلام شد. با این حال VAR مشخص کرد که این گل سالم است.

در نهایت رئال‌مادرید به فینال رسید تا این شانس را داشته باشد یک قهرمانی دیگر به ۱۴ قهرمانی قبلی‌اش اضافه کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید