پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی

0
56
پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی

پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی از پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستان خبر داد.
امید جهان نژادیان در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به پیگیری‌های مستمر صورت گرفته در خصوص پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی گفت: اولین مرحله پرداخت مطالبات آغاز شده است و از طریق بانک عامل (کشاورزی) نسبت به پرداخت بیش از هفت هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال به حساب کشاورزان استان اقدام شد.

وی افزود: براساس داده‌های آماری شرکت بازرگانی دولتی ایران، خوزستان مانند سال‌های گذشته در زمینه خرید گندم پیشتاز است و تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۶۰ هزار تن از کشاورزان استان خریداری شده است.

جهان نژادیان اظهار داشت: مراکز خرید گندم به سرعت نسبت به ثبت محموله‌های تحویلی کشاورزان، اطلاعات خرید روز را بدون معطلی به شعبات بانک کشاورزی شهرستان مربوطه تحویل دهند تا واریز وجوه کشاورزان به سرعت انجام شود.

چندی پیش نیز مدیر کله غله از افزایش ظرفیت خرید گندم از کشاورزان صحبت کرده بود و اظهار نمود:
پس از بارندگی‌های اخیر میزان خرید گندم از کشاورزان خوزستانی شدت گرفته و شاهد خرید روزانه بیش از ۵۰ هزار تن گندم هستیم.

وی افزود: تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰۵ هزار تن گندم از کشاورزان خوزستانی خریداری شده است که از این میزان بیش از ۳۸۵ هزار تن از طرف اداره کل غله و خدمات بازرگانی و بخش خصوص و بیش ۷۲۰ هزار تن از توسط مباشر خرید گندم، اتحادیه تعاون روستایی خریداری شده است.

جهان نژادیان ادامه داد: گندم‌های خریداری شده در مراکز خرید گندم روباز مطابق برنامه حمل ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران به سیلوهای استاندارد و سایر استان‌های کشور ارسال می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان خبر داد: با پیگیری‌های صورت گرفته انتظار می‌رود در روزهای آینده شاهد پرداخت مطالبات کشاورزان خوزستانی باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید