کاهش ساعات اداری خوزستان 1403

0
162
کاهش ساعات اداری خوزستان 1403

کاهش ساعات اداری خوزستان 1403

کاهش ساعات اداری خوزستان 1403 | استاندار خوزستان گفت: پیشنهاد لازم برای کاهش ساعت اداری در این استان را به هیأت دولت ارائه خواهیم داد و در صورت تصویب در مرکز ساعت اداری تغییر خواهد کرد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست مدیریت پایش برق استان خوزستان بیان کرد: تمهیدات لازم برای گذر از پیک مصرف برق در ایام تابستان انجام شده و کارهای خوبی در زمینه تعمیرات، شست‌وشوی مقره ها، مدیریت شبکه و… صورت گرفته است و در مجموع آمادگی خوبی برای این مقطع از سال داریم.

وی افزود: در عین حال با توجه به مصرف بالای برق در فصل گرم سال نیاز به همراهی شهروندان در این خصوص داریم؛ طبق نظر کارشناسان تنظیم درجه وسایل سرمایشی در دماهای پایین منجر به افزایش مصرف برق می‌شود و بهتر است از درجات ۲۲ به بالا استفاده شود تا شاهد خاموشی در سطح استان نباشیم.

حسینی محراب اظهار کرد: مدیریت مصرف صنایع و بخش اداری با توجه به دستورالعمل‌های وزارت نیرو در دستور کار قرار دارد به این شکل که یک روز در هفته از ساعت ۷ صبح تا ۷ بعد از ظهر برای صنایع مدیریت مصرف اعمال شود، در بخش اداری نیز تمهیداتی در نظر گرفته می‌شود.

استاندار خوزستان در خصوص کاهش ساعت اداری گفت: بر اساس روال گذشته پیشنهاد لازم برای کاهش ساعت اداری را به هیأت دولت ارائه خواهیم داد و در صورت تصویب در مرکز ساعت اداری تغییر خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید