اخرین اخبار متروپل تا 8 خردادماه

0
360531
اخرین اخبار متروپل

اخرین اخبار متروپل تا 8 خردادماه

صادق خلیلیان پیش از امروز در حاشیه حضور در ساختمان متروپل در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  تاکنون پیکر 29 نفر از زیر آوار خارج شده است. از این 29 نفر، سه پیکر مجهول‌الهویه هستند. همچنان در حال جست‌وجو برای پیدا کردن باقی پیکرها هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا درخواست آخرین خانواده‌ای که ادعا دارد فردی بر اساس مستندات در زیر آوار هست را پیگیری و پیکرها را خارج کنیم.
وی با بیان اینکه بر اساس آمار اولیه و بنا به اعلام خانواده‌ها، 38 نفر به ما اعلام مفقودی شده است، افزود: در جلسه‌ای که بعد از ظهر دیروز با حضور وزیر کشور برگزار شد، قرار شد بعد از مقاوم‌سازی ساختمان در چهار جبهه کار آواربرداری را انجام دهیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد : در حال حاضر این چهار جبهه کاری فعال شده‌اند و از چهار جهت به مناطق حساس رسیده‌ایم. امیدواریم هر چه سریع‌تر با توجه به خطراتی که در خصوص ریزش متروپل وجود دارد بتوانیم کار آواربرداری را انجام دهیم و پیکرهای گرفتار زیر آوار را خارج کنیم.

خلیلیان ادامه داد:  تمام مناطق احتمالی که ممکن است این پیکرها در منطقه حضور داشته باشند را شناسایی کرده‌ایم و کار آواربرداری بر این نقاط متمرکز شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید