راه اندازی سامانه بشناس خوزستان 1403

0
17
راه اندازی سامانه بشناس خوزستان 1403

راه اندازی سامانه بشناس خوزستان 1403

راه اندازی سامانه بشناس خوزستان 1403 /سامانه جامع تولیدات «بشناس» روز یکشنبه طی آیینی با حضور جمعی از مسئولان در استان خوزستان رونمایی شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در آیین رونمایی از این سامانه که در ساختمان استانداری برگزار شد، گفت: امروزه بهره‌گیری از هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف جای خود را در همه عرصه‌های زندگی باز کرده و فراگیر شده است.

محمد راضی جلالی اظهارکرد: این نرم‌افزار اطلاعات مربوط به نمایشگاه‌های مختلف کشور را در خود دارد و آرشیوی برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در سطح استان و کشور است.

رییس جهاد دانشگاهی خوزستان نیز گفت: با توجه به اهمیت تولید، ایجاد یک جهش معنادار و دستیابی به این جهش با مشارکت مردمی، وجود یک سامانه جامعی که بتواند تولیدات داخلی را در معرض نمایش عموم قرار دهد لازم به نظر می‌رسید.

حسن محمدیان مجد تصریح کرد: متخصصان جهاد دانشگاهی با مشارکت بخش خصوصی توانستند سامانه جامعی را طراحی کنند که می‌تواند نمایشگاهی دایمی برای نمایش تولیدات داخلی باشد.

وی با بیان اینکه این سامانه بر پایه هوش مصنوعی و در راستای رونق کسب و کار طراحی شده اظهار امیدواری کرد به هدف اصلی خود که جهش تولید است دست یابیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید